נחום סנה 28 באר שבע  טל: 050-2761682  |   smartspikes@gmail.com
                                                                      BEER SHEVA ,ISRAEL 

כל הזכויות שמורות ל-SMART^SPIKES

להרחקת יונים בישראל יש מגוון שיטות: דוקרנים להרחקת יונים מפלסטיק ,דוקרנים להרחקת יונים מנירוסטה, ודוקרנים שקופים SMART SPIKES  הדוקרנים שלנו ייחודיים בגלל המבנה שלהם, אין ליונה אפשרות לעמוד בין הדוקרנים, או למלא את המרווחים של הדוקרנים בלשלשת ואז ליצור קן דוקרנים עשוי לשלשת בין הקוצים של הדוקרנים. הדוקרנים שלנו בנויים בצורה אלכסונית, עם שיפוע חד, מה שמהווה קיר עבור היונים, בשונה מכל הדוקרנים להרחקת יונים שקיימים בשוק . יש מקרים בהם דוקרנים להרחקת יונים נותנים פתרון, אבל הפתרון בא על חשבון האסתטיקה, יש אנשים שיעדיפו לנקות מדי פעם לשלשת יונים, מאשר לכער את חזית המבנה בדוקרנים להרחקת יונים לא אסתטיים.

 

דוקרנים להרחקת יונים מכל סוג מדביקים באמצעות סיליקון או ברגים ,ישנם סוגי סיליקון שלא מיועדים לתנאי חוץ לכן מצהיבים עם הזמן ומעבדים את כושר ההדבקה שלהם. רצוי להדביק דוקרנים להרחקת יונים באמצעות סיליקון המיועד לתנאי חוץ ועמיד בקרינת UV  .

 

דוקרנים להרחקת יונים מחיר – המחירים משתנים בהתאם לסוג הדוקרנים להרחקת יונים, דוקרני נירוסטה נעים בין 40-60 ש''ח למטר אחד ואילו דוקרני פלסטיק זולים יותר בהשוואה.

דוקרני SMART SPIKES  עמידים מאד לפגעי מזג האוויר ומחירם זול יותר מהדוקרנים הקיימים בשוק .

דוקרנים להרחקת יונים SMART SPIKES  הם תוצרת כחול לבן, להבדיל משאר הדוקרנים הנמכרים  בשוק שהם מיובאים בד''כ.

 

אחריות לדוקרנים נגד יונים חשובה מאד!! כי לעתים נדרש להתקין את הדוקרנים במקומות בהם חייב להשתמש בבמת הרמה או באמצעות סנפלינג , מה שמצריך השקעה כספית לא קטנה לכן חשוב לבחור בדוקרנים להרחקת יונים עם אחריות ועמידות וחוזק לאורך זמן.

 

את הדוקרנים להרחקת יונים מסוג SMART SPIKES  לא צריך לחתוך הם מגיעים במידות שונות מה שמאפשר התקנה מהירה וקלה בכל מידה שברצונכם לכסות.

 

שיטה נוספת להרחקת יונים היא באמצעות רשת , את הרשת מתקינים בד''כ במקומות גדולים שיש צורך לכסות בחתיכה אחת , כמו לדוגמא: בנין מגורים עם מסתור כביסה אחיד לכל הבניין,במקרה כזה מתקינים רשת להרחקת יונים מהקומה התחתונה עד לקומה העליונה וכך פותרים את בעיית היונים לכל הבניין. בבניינים מסוג זה לא יהיה ניתן להתקין דוקרנים להרחקת יונים היות ומסתור הכביסה בעל שטח גדול מידי בשביל שהדוקרנים להרחקת יונים יהיו יעילים בהם.

 

בשנים האחרונות הגיעו לישראל שיטות שפועלות באופן זמניו בלבד להרחקת יונים כמו לדוגמא: מכשירים קוליים  המופעלים באמצעות סוללות בובות ינשוף עורב נשר וכו,, השיטות הללו יכולות לעבוד באזורים חדשים בלבד ,בגלל אופי הטריטוריאלי של היונה , יונה שזה עתה התקינו לה דחליל או עורב להרחקת יונים, תעמוד תמיד ליד ,תבחן את העורב\דחליל במשך מספר ימים כל פעם בהתקרבות קלה , עד שלבסוף תחזור אל הטריטוריה שלה ללא כל חשש מהדחליל להרחקת יונים .המכשיר בעל הגלי קול האולטראסוניים להרחקת יונים  דורש החלפת סוללות בתדירות גבוהה ומחייב נגישות לצורך כך ,מה שלא מאפשר לו להיות במקומות מסויימים.

 

כל נושא הרחקת היונים ודוקרנים נגד יונים נבדק ונחקר במשך מספר לא קטן של שנים על ידי חברת אי.אס.אר.אס פתרונות . לכן המוצר SMART SPIKES  הגיע כפתרון ישראלי כחול לבן לבעיית היונים .דוקרנים להרחקת יונים מסוג SMART SPIKES חשובים לא רק לנקיון הסביבה שלנו אלא חשובים גם למניעת מחלות מאד מסוכנות שנגרמות מלשלשת יונים .

בהצלחה.